O Nas

O nas

O nas

Jesteśmy firmą, która jako wyłączny dystrybutor w Polsce oferuje innowacyjne lusterka, przeznaczone dla rowerzystów. Idea powstała z pasji i doświadczenia dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim zmaksymalizowanie bezpieczeństwa i wygody poruszania się rowerem, niezależnie od celu i formy uprawiania tego sportu – rekreacyjnie, hobbystycznie, jako środek transportu, czy zawodowo.

Produkt RearViz Polska to składane wypukłe lusterko mocowane na ramieniu rowerzysty przy użyciu regulowanej opaski. Cechuje je odporność na czynniki atmosferyczne, co sprawia, że nadaje się do użytkowania w każdych warunkach pogodowych. Opaska została ergonomicznie zaprojektowana, tak by można było dopasować ją do wszystkich rozmiarów ramion. Położenie lusterka można dowolnie modyfikować dzięki jego możliwościom skrętnym (360°) oraz przyjmowaniu żądanej ustawionej pozycji pod wybranym kątem. W odróżnieniu od innych tradycyjnych lusterek montowanych na ramie roweru lub wysięgniku, RearViz na ramieniu użytkownika nie jest narażony na drgania i wibracje, ani też utratę stabilności ustawienia. Ten fakt sprawia, że rowerzysta przyjmuje najlepszą z możliwych perspektyw widoku do tyłu i na boki, bez konieczności dodatkowego oglądania się za siebie, co znacznie poprawia komfort jazdy. Świetny gadżet, ale przede wszystkim podstawa wyposażenia rowerzysty. Dystrybuowane przez RearViz Polska lusterko jest nie tylko praktyczne, ale też spełnia najbardziej wygórowane wymagania: jest lekkie, eleganckie i wykonane z materiałów najlepszej jakości. Idealnie wpisuje się w niezbędne akcesoria na rowerowy wyjazd ze znajomymi czy wycieczkę rodzinną z dziećmi oraz dla poszukiwaczy bardziej ekstremalnych przygód, którzy cenią sobie jakość jazdy i wrażeń, a przy tym bezpieczeństwo. Podkreślane wielokrotnie bezpieczeństwo i wygoda są głównym celem jaki ma zapewnić nasz produkt, a ponad to jesteśmy pewni, że lusterko RearViz wyróżnia się wizualnie na tle innych tradycyjnych modeli i wychodzi na przeciw najnowszym trendom designerskim. Dzięki dbałości o szczegóły wygląd lusterka pozostał w duchu sportowym, ale stał się także synonimem klasy i unikatowej elegancji. Wymienna kolorystyka naszych akcesoriów pozwala wykreować i dopasować swój indywidualny styl wedle gustu, a także pod kolor roweru lub stroju. RearViz spełnia najwyższe oczekiwania w kwestii funkcjonalności, mody i wygody dla osób aktywnych, sportowców oraz pasjonatów wszelkich form ruchu na świeżym powietrzu, m.in. także rolkarzy czy narciarzy. Nasz produkt jest prawdopodobnie kolejną najlepszą rzeczą, którą może posiadać rowerzysta. To jak spełnienie powiedzenia, by mieć oczy z tyłu głowy, dla zmaksymalizowania komfortu jazdy – look forward, see behind.

Charakterystyka RearViz:

• w zestawie: lusterko rowerowe + opaska naramienna
• skrętne (360°), wypukłe zamykane lusterko, z stabilnym ustawieniem pod wybranym kątem
• uniwersalna opaska, dopasowywana mocnym zapięciem na rzep do każdego rozmiaru ramienia, na gołą skórę lub warstwy ubrań
• nowoczesny design oraz duży wybór kolorystyczny
• tworzywo bardzo lekkie i odporne na działanie czynników: wody, promieniowania UV, uderzeń czy otarć
• wygoda podczas jazdy i kompaktowe rozmiary również po zdemontowaniu z ramienia i zamknięciu lusterka
• opaska perforowana, oddychająca zwiększa komfort użytkowania
• do wyboru wersja Sport, Standard i Slim.

Różnica między Wersjami SLIM, SPORT I STANDARD – wyróżnione wersje różnią się między sobą wielkością obudowy zewnętrznej lusterka, natomiast samo lusterko i jego funkcjonalność oraz pasek są identyczne, dlatego dokonując wyboru wystarczy porównać, która z wersji pasuje nam bardziej pod kątem wizualnym na nasze ramię (mniejsza – SLIM, większa – SPORT, czy największa – STANDARD).