Oferta dla firm – RearViz Special

Oferta dla firm – RearViz Special

Coraz więcej firm dba o zaznaczenie swojej tożsamości w sposób szczególny. W ofercie dla firm proponujemy spersonalizowane lusterka jako gadżety reklamowe. RearViz Special to najwyższej klasy lusterka rowerowe RearViz przygotowywane na zamówienie, z idealnie wkopomowanym logiem firmy, w celach promocyjnych dla kielntów, partnerów biznesowych, a także przedsiębiorstw chcących kreować pozytywne i ciepłe skojarzenia wśród swoich pracowników.

redbull1_767_980

redbull1_767_980

Szczególny i niezastąpiony gadżet reklamowy!

Myśląc przyszłościowo i stawiając na maksymalną skuteczność działań reklamowych, oferujemy RearViz Special, który swoją oryginalnością, nowoczesnym design’em oraz niezastąpionym zastosowaniem w praktyce, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych gadżetów typu kubki czy długopisy reklamowe, ocenianianych już coraz częściej przez obdarowywanych jako sztampowe, kolejne do kolekcji i używane bezrefleksyjnie.

zielony_767_980

redbull2_767_980

Przyciąga wzrok i uwagę, zapada w pamięć!

Nasze projekty przyciągają wzrok i uwagę, a doskonała jakość i kolorystyka w połączeniu z Państwa logo zapadną w pamięć nie jednemu przyszłemu klientowi. Tworzymy gadżety, które aż chce się mieć i naprawdę używać, niosąc tym samym najlepszą reklamę dla firmy. Doceniana jakość i unikalność ReaViz Sepcial wspiera promocję firm na najwyższym poziomie fachowości. Promując zdrowy i aktywny styl życia, zachęcamy także do podarowania RearViz Special wśród swoich pracowników. Zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt!

bmw1_767_980

bmw1_767_980

Najlepszy nośnik promocji, który chce się mieć i używać!